KANCELÁRSKY NÁBYTOK

KANCELÁRSKY NÁBYTOK
Ponúkame Vám kvalitnýSLOVENSKÝ kancelársky nábytok  Rôzne rady nábytku predstavujú vysokú variabilitu zariadenia pracovným miest, pracovné stoly, rokovacie miestnosti, zasadačky, konferenčné sedenia, recepčné pulty, skrine na šanóny, policové regály, stoly pod PC..
KATALÓG NA STIAHNUTIE

KANCELÁRSKE STOLIČKY

Mash black

Kancelárske kreslo, podrúčky plastové chróm, priedušný materiál na operadle+ bedrová opierka, hojdací mechanizmus s fixovaním v základnej polohe, farba čierna, nosnosť 90 kg
kora extra
operadlo 51x65cm, sedadlo 51x49cm, hojdací mechanizmus s možnosťou fixácie v základnej polohe, cena je vrátane podrúčok,nosnosť 120kg, látka podľa výberu.
executive wood extra

operadlo 51x67cm, sedadlo 51x45cm, hojdací mechanizmus s možnosťou fixácie v piatich polohách, cena je vrátane podrúčok, možnosť výberu farby dreva - čerešňa, mahagón, orech, natur.
serena

Sedadlo a operadlo čalúnené v PU koženke, 3D výškovo nastaviteľné podrúčky posúvateľné dopredu/dozadu, doprava/doľava, kríž leštený hliník 700mm, nosnosť 100kg.
zita
Kancelárske kreslo čalúnené v eko koži, možnosť béžovej a čiernej farby, hojdací mechanizmus s fixáciou v základnej polohe, nosnosť 100 kg.
estima
Čierne kožené kreslo, multiblokačný mechanizmus s 5-timi pozíciami, podrúčky - leštený hliník, čalúnené, spájajú sedák s operadlom-sú pohyblivé, čím umožňujú samostatný pohyb sedadla a operadla, kríž-leštený hliník, nosnosť 120 kg.

 

KOMPLET KATALÓG KRESIEL